Uudised
Diiselgeneraatori komplekti paigaldamise ja vastuvõtmise etapid
Ettevaatusabinõud diiselgeneraatori komplekti vastuvõtmiseks pärast kasutuselevõttu:
1. Esiteks, kui diiselgeneraatori komplekt on välja lülitatud, kontrollige komplekti välimust, kõiki instrumente ja kaabliühendusi, kui on probleeme, tuleb see enne vastuvõtmist lahendada
2. Pärast kontrollide lõpetamist enne käivitamist siluge generaatorikomplekt käsitsi, kontrollige, kas generaatorikomplekti parameetrid on normaalsed, peatage masin ja seejärel tehke automaatne silumine. , Kontrollige, kas seadme parameetrid on normaalsed
3. Pöörake tähelepanu generaatorikomplekti koormustestile. Pärast tühikäigukatse vastuvõtmise lõpetamist tehke generaatorikomplekti käsitsi ja automaatsed kandevõime testid. Palun lugege läbi generaatorikomplekti tööprotseduurid ja kontrollige hoolikalt, kas generaatorikomplekti väljundparameetrid on normaalsed ja heli Kas esineb kõrvalekaldeid?
4. Käivitage osa generaatori poolt tarnitavast koormusest ja kontrollige hoolikalt, kas koormus töötab normaalselt. Lõpuks kontrollige, kas diiselgeneraatori komplekti kaitsefunktsioonid on terved ning kas see on ohutu ja töökindel.
Kuna laadimistesti jaoks pole spetsiaalset instrumenti, on võimatu tuvastada, kas nimiväljundvõimsus ja kandevõime vastavad projekteerimisnõuetele pärast projekti lõpetamist, mis mõjutab otseselt projekti vastuvõtmist; mõnel diiselgeneraatoril on pärast keskkonnamüra vähendamist paigaldatud mürasummutusseadmed. See on väike, kuid sellel on teatud mõju seadme väljundvõimsusele. Ei ole võimalik tuvastada, kui palju seadme väljundvõimsust kaob, kas müra vähendamise projekti kvaliteet vastab esialgse projekti järgi lepingutingimustele ja kui palju on tagatud seadme mõistlik võimsuskadu.
Diiselgeneraatori komplekti eelpaigaldamine on väga oluline, kuidas pikendada generaatori kasutusiga ja maksimeerida generaatori energiat. Järgmised on paigaldamise ettevaatusabinõud
1. Paigalduskoht peab olema hästi ventileeritud, generaatori otsas peab olema piisavalt õhu sisselaskeavasid ja diiselgeneraatori otsas peavad olema head õhu väljalaskeavad. Õhu väljalaskeava pindala peaks olema rohkem kui 1.5 korda suurem kui veepaagi pindala; õhu sisselaskeava ei ole sile või ei vasta nõuetele ning silindrisse siseneb vähem õhku, mis põhjustab silindris ebapiisava kütusekoguse, tekitab süsiniku ladestusi ja mõjutab diiselgeneraatori kandevõimet; Samamoodi ei vasta väljalasketoru nõuetele ja mootoriruumi õhu hapnikusisaldus väheneb, mis põhjustab ka silindris ebapiisavat kütust, tekitab süsiniku ladestusi ja mõjutab diiselgeneraatori kandevõimet.
2. Paigalduskoha ümbrus tuleb hoida puhtana ning vältida selle lähedusse asetamist esemeid, mis võivad tekitada happelisi, leeliselisi ja muid söövitavaid gaase ja aure. Kui tingimused seda võimaldavad, peavad tulekustutusseadmed olema varustatud.
3. Siseruumides kasutamiseks peab väljalasketoru olema ühendatud väljapoole. Toru läbimõõt peab olema suurem või võrdne summuti väljalasketoru läbimõõduga. Toru põlv ei tohiks ületada 3, et tagada sujuv väljalaskeava. Toru tuleks ühendada Vihmavee sissepritse vältimiseks kallutage 5-10 kraadi allapoole; kui väljalasketoru paigaldatakse vertikaalselt ülespoole, tuleb paigaldada vihmakate. Teatud silindrite töömahu ja arvuga diiselgeneraatorikomplektide väljundvõimsuse suurendamiseks saab ainult silindrisse rohkem õhku surudes, et kütus silindris täielikult ära põleks, komplekti keskmist efektiivset rõhku tõsta. Praegu kasutavad diiselgeneraatorid turbovõimendit. Kompressor, mis seab diiselgeneraatorikomplektide väljalaskele ranged nõuded. Kui heitgaas ei ole sujuv või heitgaasi kiirus ei vasta nõuetele, väheneb silindrisse sisenev õhk, mistõttu diiselgeneraatori komplekt vähendab oma kandevõimet.
4. Betoonist vundamendi korral tuleb paigaldusel mõõta vesiloodiga seadme tasasust, et seade oleks kinnitatud tasasele vundamendile. Seadme ja vundamendi vahel peaksid olema spetsiaalsed vibratsioonivastased padjad või poldid.
5. Seadme kestal peab olema usaldusväärne kaitsemaandus. Generaatorite puhul, mille neutraalpunkt peab olema otse maandatud, peab professionaal teostama neutraalmaanduse ja olema varustatud piksekaitseseadmetega. Elektrivõrgu maandusseadme kasutamine neutraalpunkti juhtimiseks on rangelt keelatud. Maa otse.
6. Generaatorikomplekti ja vooluvõrgu vaheline kahesuunaline lüliti peab olema väga töökindel, et vältida vastupidist jõuülekannet. Kahesuunalise lüliti juhtmestiku töökindlust peab kontrollima kohalik toiteosakond.